Bursa'daki milyonluk vurgunda flaş gelişme! Binbir surat Arzu...
Bursa'da, peruk takarak kılık değiştiren ve çok sayıda kişiyi 13 milyon lira dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alınan 38 yaşındaki Arzu M., 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan tutuklandı. 'Ponzi' adı verilen yöntemle 60'a yakın kişiyi dolandırdığı iddia edilen Arzu M.'nin değişik peruklarla kılıktan kılığa girdiği fotoğrafları sosyal medya hesabında yer aldı.n
BURSA , 12 Şubat 2017 Pazar, 11:34
Bursa'daki  milyonluk vurgunda flaş gelişme! Binbir surat Arzu...

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin savcılıktan alınan izin sonrası başlattığı soruşturma ardından, İzmir ve İstanbul illerinde de çok sayıda kişiyi dolandırdığı öne sürülen Arzu M., Mustafakemalpaşa İlçesi'nde yakalandı.

'Saadet zinciri' benzeri olduğu söylenen 'Ponzi' adı verilen sistem ile 60 yakın kişiyi 13 milyon lira para dolandırdığı öne sürülen Arzu M.'nin üzerinde sahte kimlik ve ehliyet ile her dolandırıcılık sonrası kullandığı 18 adet farklı peruk ile döviz ve Türk Lirası ele geçirildi.

Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulaması yapılan Arzu M., ifadesi alındıktan sonra 'Nitelikli dolandırıcılık' suçundan çıkarıldığı tutuklandı. Arzu M.'nin değişik peruklarla kılıktan kılığa girdiği fotoğrafları sosyal medya hesabında yer aldığı görüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR