Bursa'dan ayrılan Başbakan Davutoğlu 'dua' istedi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa'da Emirsultan Türbesi'ni ziyaret ederken, çocukları sevdi, burada bulunanlarla sohbet etti. Davutoğlu, Emirsultan Türbesi'ne gelenlerden kendisine dua etmesini istedi.
BURSA , 08 Kasım 2014 Cumartesi, 11:20
Bursa'dan ayrılan Başbakan Davutoğlu 'dua' istedi
Bursa'ya dün gelen ve toplu açılış törenine katıldıktan sonra BTSO'nun düzenlediği törende ödül dağıtan Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, geceyi kentte geçirdi.

Bu sabah Emirsultan Türbesi'ne giden Başbakan Ahmet Davutoğlu burada gördüğü 4 yaşlarındaki Kerem adlı çocuğu kucağına alıp öptü, kendisine oyuncak hediye etti.

 


KORUMALARIN TABLO PANİĞİ

Daha sonra eşi Sare Davutoğlu ile Emir Sultan Türbesi'ni ziyaret eden Ahmet Davutoğlu'na çıkışta tablo hediye edildi. Yaşlı bir amcanın uzattığı tabloyu almak isteyen Davutoğlu, korumalarına panik yaşattı. “Olmaz olmaz” diyerek yaşlı şahsı engellemeye çalışan korumalar Davutoğlu’nun kabul ettiği hediyeyi güvenlik gerekçesiyle hemen incelemeye aldı. Vatandaşlarla ek tek tokalaşan Davutoğlu bu kişilerden kendisine dua etmelerini istedi. Başbakan Ahmet Davutoğlu daha sonra Yenişehir Havaalanı'ndan Nevşehir'in Hacıbektaş İlçesi'ne uçakla hareket etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR