Bursa'dan gittiler Fener'e yar olmadılar
2015-16 sezonunun başında Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Ozan, Şener, Volkan ile o dönemde kiralık olarak forma giyen Fernandao, Sarı Lacivertli takımda varlık gösteremedi.
SPOR , 11 Temmuz 2017 Salı, 10:54
Bursa'dan gittiler Fener'e yar olmadılar

YERLERİ DOLDU

Yeni sezon öncesi şu ana kadar kadrosuna 3 oyuncu takviyesi gerçekleştiren Fenerbahçe, bu transferleri 2015-2016 sezonu başında Bursaspor'dan renklerine bağladığı Ozan Tufan, Şener Özbayraklı ve Volkan Şen'in bölgesine yaptı. 2014-2015'te Yeşil Beyazlı ekipte kiralık olarak forma giydikten sonra Fenerbahçe'ye transfer olan Jose Fernandao'nun görev aldığı merkez forvete arayışlar ise sürüyor.

3'Ü TAMAMLANDI

Fenerbahçe, 2017-18 sezonu öncesi ilk transferini Ozan Tufan'ın oyna-dığı merkez orta saha bölgesine Mehmet Ekici'yi alarak yaptı. Sarı Laci-vertliler, Mehmet Ekici'nin ardından Volkan Şen'in oynadığı sol kanada Mathieu Valbuena'yı getirerek ikinci transferini gerçekleştirdi. Kanarya, son olarak Şener Özbayraklı'nın forma giydiği sağ kanada Nabil Dirar'ı trans-fer etti. Merkez forvet arayışını da sürdüren Fenerbahçe, böylece Fernan-dao'nun da yerine adam almış olacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR