Bursa'dan paylaştığı fotoğrafla alay konusu oldu
Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Özay, bu kez ilginç kıyafetiyle alay konusu oldu. Bursa'da bir mekanda sahne alan Özay, programı öncesi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa bir takipçisi, "Tuğba bu nasıl kıyafet gözlerimiz kanadı" yorumunu yaptı.
MAGAZİN , 07 Ekim 2018 Pazar, 20:50
Bursa'dan paylaştığı fotoğrafla alay konusu oldu

Kendisini 'Tabiatın Kızı' olarak tanımlayan Tuğba Özay, giydiği kıyafet ile sosyal medyada alay konusu oldu. Özay'ın bir takipçisi paylaşıma, "Tuğba bu nasıl kıyafet gözlerimiz kanadı" yorumunu yaptı.

"GÖZLERİMİZ KANADI"

Instagram hesabından sahne öncesi fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Tuğba Özay, alay konusu oldu. Takipçileri, Özay'ın kıyafetini eleştiri yağmuruna tuttu. Özay'ın bir takipçisi paylaşıma, "Tuğba hanım hiç yakışmamış kıyafet doğruya doğru." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Tuğba bu nasıl kıyafet gözlerimiz kanadı." yorumunu yaptı.

MAYOSUYLA ŞELALEYE TIRMANMIŞTI

Ünlü isim Tuğba Özay, siyah mayosuyla şelaleye tırmandığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Özay, fiziğiyle takipçilerinden tam not almıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR