Bursa milletvekilinden TBMM masajı!
Torba yasa görüşmesine devam eden Meclis Genel Kurulu, bölgedeki çatışmalardan gelen haberlerin de etkisiyle sürekli yüksek tansiyonda çalışıyor.
GÜNDEM , 29 Ocak 2016 Cuma, 07:07
Bursa milletvekilinden TBMM masajı!
Genel Kurul’un son oturumunda, Şırnak Cizre’deki gelişmeler ve şehit haberleriyle gerilim tırmandı. AK Parti ve HDP milletvekilleri sürekli karşı karşıya geldi. Tartışma bazen HDP ile MHP, bazen de AK Parti ile CHP grupları arasında oldu.

AK Parti milletvekilleri, gece saatlerinde tansiyonun düştüğü kısa araları ‘terapi’ için değerlendirdiler. AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Meclis’te sık sık kavgalarıyla gündeme gelen ve uçan tekmesiyle bilinen partili arkadaşı Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’ı masaj yaparak rahatlatmaya çalıştı.Çavuşoğlu’nun özenle yaptığı sırt ve alın masajını diğer arkadaşları gülümseyerek izlediler.

Zeyid Aslan, öfke kontrolü terapileri almıştı. Gerilimden uzak durmaya çalışan bazı iktidar milletvekilleri, Meclis’te “yayla” olarak adlandırılan ve objektiflerin görüş açısına girmeyen arka sıralarda oturmayı tercih ediyorlar.(hürriyet-rıza özel)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR