Bursa'nın bu ilçelerinde oturanlar dikkat! - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Bursa'nın bu ilçelerinde oturanlar dikkat!
Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Mudanya, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerinde su kesintisi uygulanaca.
BURSA , 19 Nisan 2016 Salı, 10:14
Bursa'nın bu ilçelerinde oturanlar dikkat!
BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Yıldırımİlçesi Millet Mahallesi ve civarında 20 Nisan Çarşamba günü (YARIN) ile 21 Nisan Perşembe tarihlerinde, 08.00 ile 18.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi su kesinti uygulanacağı bildirildi.

Öte yandan BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Mudanya ve Nilüfer ilçelerinde aşağıda belirtilen adresler ve saatlerde su kesinti uygulanacağı bildirildi.
 
Mudanya İlçesi’nde Esence Mahallesi sahil kesimi ile Eğerce Mahallesi köy merkezi ve civarlarında, 21 Nisan Perşembe ve 22 Nisan Cuma tarihleri arasında, 08.00 ile 17.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacaktır.
 
Nilüfer İlçesi’nde de Uludağ Üniversitesi Kampüsü ile Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi ve civarında, 23 Nisan Cumartesi günü 00.30 ile 23.30 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır.
 
Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların açıklanan zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR