Bursa'nın yıldız fabrikası
Bursa Ufukspor'un yaz okulu tüm coşkusuyla sürerken kulübün eski oyuncuları, 6-12 yaş aralığında futbolcu adaylarını ziyaret ederek tecrübelerini aktardı.
BURSA'DA SPOR , 08 Temmuz 2018 Pazar, 08:13
Bursa'nın yıldız fabrikası

Haber I Samet ZİNCİROĞULLARI I

NEŞELİ GÖRÜNTÜLER

Bursa'nın değerli amatör kulüplerinden olan Bursa Ufukspor'un yaz futbol okulu tüm hızıyla devam ederken çalışmalarını gerçekleştiren genç yıldız adaylarının dün antrenman sonrası sürpriz misafirleri vardı. Daha önceden Bursa Ufukspor altyapısında forma giyen ve şu anda Fenerbahçe U19 takımında oynayan Gürkan Başkan, Nilüfer Erdemlispor U17 takımında ter döken Yusuf Cebeci ve A Takım oyuncusu Furkan Şahin, Bursaspor U16 takımından Mehmet Hatip Can ve Bursaspor U15 kategorisinde forma giyen Barış Dalkıran, 6-12 yaş aralığından genç sporcuları ziyaret eti ve tecrübelerini aktardı.

"FAYDALI ETKİNLİK"

Böyle bir organizasyonun çocukların gelişimi açısından faydalı olacağını belirten Bursa Ufukspor Antrenörü Kemal Demirci, "Daha önce kendi altyapımızda forma giymiş oyuncularımızı bugün tesislerimize getirdik ve genç 6-12 yaş aralığındaki çocuklarımızla kaynaştırdık. Onlar tecrübelerini anlattılar. Çalışmanın ve emek vermenin sadece futbol değil hayatın her alanında önemli olduğunu aktardılar" dedi. Bursa Ufukspor'un diğer antrenörü Volkan Genç ise faydalı bir organizasyon düzenlediklerini belirterek eski oyuncularına teşekkür etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR