Bursalı işadamının oğluna gözü yaşlı veda! Bu acının tarifi yok
Bursa’nın Orhangazi ilçesinde kale mevkiinde bulunan kimliği belirsiz cesedin, işadamı Yılmaz Yerli’nin 28 Ocak’tan beri aranan oğlu İbrahim Yerli’ye ait olduğu kesinleşti. İbrahim’in cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemeden sonra ailesine teslim edildi. İbrahim’i Orhangazi’de binlerce kişinin katılımıyla son yolculuğuna uğurladı.
BURSA , 24 Şubat 2015 Salı, 17:11
Bursalı işadamının oğluna gözü yaşlı veda! Bu acının tarifi yok
ANNESİ BAYGINLIK GEÇİRDİ

28 Ocak’tan bu yana kaybolan İbrahim Yerli’nin cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alındıktan sonra cenaze aracıyla Arapzade Mahallesi’ndeki evinin önüne getirildi. İbrahim için cenaze aracından indirilmeden dualar okundu. Burada toplanan yüzlerce yakını İbrahim Yerli için gözyaşı döktü. Annesi Özlem Yerli yakınlarının desteğiyle ayakta kalırken, zaman zaman da baygınlık geçirdi. İşadamı baba Yılmaz Yerli de gözyaşlarına hakim olamadı.

\"\"

18 yaşındaki İbrahim Yerli’nin cenazesi ardından da Gazi Orhanbey Camii’ne getirildi. İkindi namazından sonra İbrahim için cenaze namazı kılındı. Orhangazi Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Emniyet Müdürü Ramazan Alıcı’nın da katıldığı cenaze töreninde binlerce Orhangazili katıldı. İbrahim Yerli ardından da sevenlerinin gözyaşları arasında Orhangazi mezarlığında toprağa verildi. Cenaze namazının kılındığı sırada gencin arkadaşları da cami dışında gözyaşı döktüler. 

\"\"
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR