Bursalılar dikkat! Yarın için meteoroloji uyardı
Türkiye'nin kuzey ve iç kesimleriyle Akdeniz Bölgesi'nin yarın parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Akdeniz'in Toroslar kesimi, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Osmaniye çevreleriyle Adana'nın iç kesimlerinin kısa süreli, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.
BURSA , 28 Temmuz 2018 Cumartesi, 15:57
Bursalılar dikkat! Yarın için meteoroloji uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün tahminlerine göre, yarın ülkenin kuzey ve iç kesimleriyle Akdeniz Bölgesi parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.

Marmara, Akdeniz'in Toroslar kesimi, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Osmaniye çevreleriyle Adana'nın iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık olacağı belirtiliyor. Rüzgarın Doğu Akdeniz'in doğusu, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Doğu Anadolu'nun doğusunda güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (30-50 kilometre/saat) esmesi bekleniyor.

BURSA'DA YARIN HAVA YAĞIŞLI

Meteoroloji kaynaklarından alınan bilgiye göre Bursa'da yarın hava gökgürültülü sağanak yağışlı olacak. En düşük sıcaklığın 19 derece, en yüksek sıcaklığın ise 32 derece olması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR