Bursalılar müjde...Deniz uçağının Bursa-Bodrum seferleri başladı
BURSA Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım Şirketi Burulaş’ın 'AirSea' markasıyla İstanbul-Gemlik-Bodrum seferleri başladı. Bugün başlatılması planlanan İstanbul-Bandırma seferi ise hava muhalefeti yüzünden gerçekleştirilemedi. Airsea, Bodrum ve Çeşme’ye haftanın 4 günü, Bandırma’ya ise her gün uçuş yapılacak.
BURSA , 13 Haziran 2014 Cuma, 16:07
Bursalılar müjde...Deniz uçağının Bursa-Bodrum seferleri başladı

Seabird Havayolları ile yollarını ayırdıktan sonra deniz taşımacılığında olduğu gibi hava taşımacılığında da kendi filosunu kuran Burulaş, 8’er kişilik 3 'Cessna 208 Caravan' tipi uçakla ulaşım ağına yeni rotalar ekledi. AirSea markasıyla seferler yapan Burulaş, ulaşım ağına eklediği Bodrum’a bugün ilk seferini gerçekleştirdi. Bugün başlaması planlanan Bandırma seferi ise hava muhalefeti nedeniyle gerçekleştirilemedi.

Kendi uçaklarıyla seferler düzenleyen Burulaş, Bodrum ve Çeşme’ye cuma, cumartesi, pazar, pazartesi olmak üzere haftanın 4 günü tek uçuş yapılacak Bodrum Yalıkavak ve İzmir Çeşme seferleri 250 liradan başlayan fiyatlarla gerçekleştirilecek.

İstanbul’dan Bandırma’ya haftanın her günü 3 uçuş şeklinde yapılacak seferlerin fiyatı da 150 TL olarak belirlendi. İstanbul- Bodrum arasındaki ilk uçak bugün saat 10.30’da Haliç’ten havalandı. Gemlik’ten de yolcu alan uçak Bodrum’a indi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR