Bursalılardan şarkıcı Niran Ünsal'a büyük tepki!
Şarkıcı Niran Ünsal, Gemlik'te dün geceki konserine çıkmayınca kendisini dinlemeye gelenler ve organizasyonu yapanlar tepki gösterdi. Ünsal'ın saat 22.00 yerine 2,5 saat sonra konserin yapılacağı otele geldiği belirtilirken, tepki nedeniyle de konsere çıkmadığı öne sürüldü.
BURSA , 30 Mart 2019 Cumartesi, 16:13
Bursalılardan şarkıcı Niran Ünsal'a büyük tepki!

Gemlik'te dün gece bir otelde düzenlenen Niran Ünsal konseri için haftalar öncesinden duyuru yapıldı. Saat 20.00'de başlayacak programda saat 22.00'de sahneye çıkacağı belirtilen Niran Ünsal, iddiaya göre, saat 00.30 gibi otelin önüne geldi.

Konserin bitiş saatinde gelen Ünsal, kendisi dinlemek için bilet alanların öfkeli olduğunu öğrenince menajeri ve birlikte çalıştığı DJ ile otomobile binerek Gemlik'ten ayrıldı. Salonu dolduranların sinirlenmesi üzerine sahneye çıkarak açıklamada bulunan organizasyon sahipleri Y.B. ile S.Ü. "Ödememizi yapmış olmamıza rağmen buraya gelmedi. Hukuki olarak gereken neyse yapacağız" dedi. Ardından salondakilerden imza alınarak, tutanak tutuldu.Organizasyonu yapan S. B. ile S. Ü., konser biletlerinin günler öncesinde kişi başı 150 liradan satışa sunulduğunu, yaklaşık 300 bilet satıldığını belirterek, Ünsal'a 22 bin liranın peşin ödendiğini söyledi. Organizatörler, Ünsal ve menajerine dün geceden beri ulaşamadıklarını da kaydetti.

'CAN GÜVENLİĞİMİZ İÇİN KONSERE ÇIKMADIK'

Şarkıcı Niran Ünsal'ın Gemlik'te dün geceki konserine çıkmamasıyla ilgili menajeri ve aynı zamanda eşi olan İbrahim Gugu, DHA'ya açıklamada bulundu. Gugu, can güvenliklerinden endişe ettikleri için konsere çıkmadıklarını belirterek, ''Niran Ünsal'ın Bursa konserinden önce Erdek'te konseri vardı. Oradaki konserinden sonra rahatsızlandı. Bandırma Devlet Hastanesi'ne giderek serum tedavisi yapıldı. Bu sebepten dolayı Bursa'daki konsere geç kaldık. Otelin önüne ulaştığımızda, konser salonunda bulunan ve birlikte çalıştığımız DJ Ufuk Tan, Niran Ünsal'ı aradı. Misafirlerin çok sinirli olduğunu, kendisine tepki gösterdiklierini söyledi. Biz de Niran Ünsal ile birlikte can güvenliğimiz olmadığı için konseri ileri bir tarihe ertelemek istedik. Konseri organize eden kişiler, ertelemeyi kabul etmeyerek sahne almamızı istedi. Biz de can güvenliğimiz için oradan ayrıldık. Niran Ünsal hastalıktan dolayı geç kaldı'' dedi.

KAYNAK: DHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR