Bursamobile'da toplam satış 915 adet
Bursaspor'un hattı bursamobile ilk 5 gün içinde toplamda 915 adet satıldı. Kurumsal satışlar henüz başlamazken şu ana kadar hatta sadece bireysel aboneler ilgi gösterdi.
BURSASPOR , 15 Mart 2018 Perşembe, 08:37
Bursamobile'da toplam satış 915 adet

HABER I Samet ZİNCİROĞULLARI I

AYNI HATTA İKİ NUMARA

Bursaspor'un kalıcı gelir projelerinden biri olan ve 7 Mart Çarşamba günü düzenlenen törenle hizmete sunulan 516 numaralı bursamobile hattı günlük süreçte 915 kullanıcı tarafından satın aldı. Toplu alımlar için henüz altyapı çalışmaları devam ettiğinden kurumsal satışın başlamadığı bu nedenle hattın şimdilik sadece bireysel müşterilere hizmet verdiği bildirildi. Bir hafta sonra kurumsal satışın başlamasıyla birlikte toplu alımlarla kısa süre içinde hedeflenen rakama ulaşılacağı kaydedildi. Numara taşımanın olmadığı bursamobile'da AR-GE çalışmalarının sona ermesiyle birlikte yakın bir tarihte aynı telefondan iki hattın hizmet verebileceği ifade edildi.

BURSA OLGUSUNUN ÖNEMİ

Toplam 100 bin adet hattın bulunduğu 0516 bursamobile'da anlaşmaya göre ilk 10 bin adetlik satışta Bursaspor'un kasasına 1 milyon TL'lik prim girecek. Bu rakam 50 bin TL'lik satışta 2 milyon TL'ye çıkacak. 100 bin TL'lik satışta kulübün prim olarak elde edeceği gelir 4 milyon TL'ye ulaşacak. 0516 bursamobile hat sahiplerinin kullanımlarına göre de kulübün kasasına girecek rakam artacak. Yetkililer şu ana kadar 0516 bursamobile hat alan toplam 915 kişinin sadece takım odaklı değil, Bursa olgusu üzerinden de hareketle projeye ilgi gösterdiklerini açıkladı. Hat sahiplerine sunulan ayrıcalıkların da satın alımlarda önemli bir tercih sebebi olduğuna vurgu yapıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR