Bursaspor Başkan'ı Ali Ay'dan önemli açıklamalar
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın komite seçimlerine katılan Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay, AS TV'nin canlı yayınına katılarak önemli açıklamalarda bulundu.
BURSASPOR , 03 Nisan 2018 Salı, 14:50
Bursaspor Başkan'ı Ali Ay'dan önemli açıklamalar

BTSO komite seçimlerinde oyunu kullanan Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay, AS TV mikrofonlarına önemli açıklamalarda bulundu. BTSO oda seçimlerinin çok güzel bir ortamda gerçekleştiğini belirten Ay "BTSO'nın yeni dönemde de Bursaspor'a destek çıkacağına inanıyorum. Çünkü Bursaspor, bu kentin en büyük değerlerinden biridir. BTSO'da bu değere her zaman destek çıkmış ve oluşacak yeni dönemde de bu değere daha fazla destek çıkacağına inanıyorum" dedi.

ÇIKAN DEDİKODULARA İNANMAYIN

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nun daha aktif bir şekilde kullanılması için tüm çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Ali Ay, Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen'in istifa edeceği yönündeki haberlere ise "Bu tip dedikodulara inanmayın. Ligde 7 maçımız kaldı ve hocamızla devam edeceğiz" açıklamasında bulundu. Ligin bitimine kadar Bursaspor'un kaç puan alabileceğini de belirten Ali Ay " Bursaspor olarak zorlu bir dönemden geçiyoruz ve kalan haftalarda 12 puan alabileceğimizi umut ediyorum" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR