Bursaspor'da flaş gelişme...İşte yeni sponsor
CLK Uludağ Elektrik ve Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ), Bursaspor'a sponsor oldu. İmza töreninde konuşan UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, "Şehrimizin başarılı takımına destek olmaktan mutluyuz. Desteğimiz önceki yıllarda olduğu gibi bundan sonra da sürecek" dedi.
BURSASPOR , 24 Mart 2015 Salı, 17:33
Bursaspor'da flaş gelişme...İşte yeni sponsor
Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'nde yapılan sponsorluk sözleşmesine, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Ali Erman Aytaç ve UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ile Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı katıldı. Başkan Bölükbaşı'nın makamında gerçekleşen imza töreninde söz alan Ali Erman Aytac ise, "Bursa'da kurulan bir marka olarak takımımızın başarıları ile her zaman sevindik ve gurur duyduk. Biz de bu bölgenin elektrikte en önemli markasıyız. Şehrimizin önemli bir değeri olan kulübümüzün her zaman yanında olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkan Recep Bölükbaşı ise, "Bursaspor'a göstermiş olduğunuz destek için çok mutluyuz. Şuana kadar vermiş olduğunuz desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Yine CLK Uludağ Elektrik ile Bursaspor'umuzun birlikteliği büyüyerek devam edecek" dedi.

UEDAŞ'ın Bursaspor'a maddi destek sağlayacak olan sponsorluk sözleşmesi daha sonra Başkan Recep Bölükbaşı ile UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu tarafından imzalandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR