Bursaspor'da flaş gelişme... Kendinize kulüp bulun
İkinci Başkan Hasan Gülayan ve Genel Menajer Adil Cenkçiler Renato Civelli ve Sebastian Pinto’nun menajerleriyle masaya oturacak. Her iki futbolcuya da hizmetlerinden dolayı teşekkür edilecek.
BURSASPOR , 11 Haziran 2014 Çarşamba, 08:13
Bursaspor'da flaş gelişme... Kendinize kulüp bulun

Fernando Belluschi dışındaki tüm yabancı futbolcuları gönderme kararı alan Bursaspor’da gözler İstanbul’da bugün yapılacak kritik zirveye çevrildi. Bursaspor İkinci Başkanı ve Transfer Komitesi üyesi Hasan Gülayan ile Genel Menajer Adil Cenkçiler İstanbul’da Sebastian Pinto ve Renato Civelli’nin menajerleriyle masaya oturacak. Bursaspor heyetinde görevine dönen tercüman Volkan Çay da hazır bulunacak. Bursaspor yetkilileri dün akşam saatlerinde Bursa’dan İstanbul’a hareket etti.

ALACAKLARIMIZI VERİN

Gülayan ve Cenkçiler İstanbul’da Sebastian Pinto’nun menajeri Hernan Heguera ile Civelli’nin menajeriyle yapacakları görüşmede her iki oyuncudan da kendilerine kulüp bulmalarını iletecek. Pinto ve Civelli’nin Bursaspor’la sözleşmeleri 2015 yılının haziran ayına kadar devam ediyor. Futbolcular için temsilcilerin öncelikle Bursaspor’dan birikmiş alacaklarını talep edecekleri sonrasındaysa önümüzdeki yıldan doğan hakları için pazarlık yapacakları öğrenildi. 
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR