Bursaspor'da Hayri Yazıcı sürprizi
Bursaspor'da, adaylık başvuruları mesai bitiminin ardından sona erdi. Yeşil-beyazlı kulübe başkanlık adaylığını açıklayan son isim merhum başkan İbrahim Yazıcı'nın ağabeyi Hayri Yazıcı oldu.
BURSASPOR , 31 Mayıs 2013 Cuma, 17:37
Bursaspor'da Hayri Yazıcı sürprizi

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen adaylık başvurusunda  Hayri Yazıcı da Bursaspor başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Rahmetli İbrahim Yazıcı'nın ağabeyi Hayri Yazıcı,adaylık başvurusunu avukatı aracılığı ile yaptı.

Yeşil-beyazlı kulüpte 7-17 Haziran tarihlerinde yapılacak olan olağanüstü kongre öncesi İlhan Uslu, Mesut Mestan, Erkan Körüstan, Muzaffer Önadım ve Recep Bölükbaşı'nın ardından adaylığını koyan son isim belli oldu. Merhum başkan İbrahim Yazıcı'nın ağabeyi Hayri Yazıcı, yeşil-beyazlı kulübün olağanüstü kongresinde başkanlığa aday olan 6. isim oldu.

Hayri Yazıcı'nın ulaşım sorunu sebebiyle Özlüce Tesisleri'ne gelemediğini belirten Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, "Avukatı Ahmet Metin İkici resmi başvuruyu bize sundu. 6 aday ile seçime gideceğiz. Bursaspor için hayırlı olsun" dedi.

Öte yandan, yeşil-beyazlı kulüp tarihinde ilk kez 6 aday ile seçime gidecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR