Bursaspor'da hüzünlü antrenman
BURSASPOR, sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçının hazırlıklarını sürdürdü, yeşil beyazlı futbolcuların Başkan İbrahim Yazıcı’nın vefatı nedeniyle üzgün olduğu gözlendi, tesislerdeki kulüp bayrakları da yarıya indirildi.
BURSASPOR , 08 Mayıs 2013 Çarşamba, 12:37
Bursaspor'da hüzünlü antrenman

Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle Spor Toto Süper Lig'in 33'üncü haftasında oynayacağı maç için salı günü antrenman yapmayan yeşil beyazlı ekip, bugün Özlüce Tesisleri'nde çalıştı. Teknik direktör Hikmet Karaman, antrenmandan önce futbolcularıyla saha içersinde kısa süre konuştu.

Antrenmanda futbolcuların moralsiz olduğu gözlendi. Yeşil beyazlı futbolcuların çalışma öncesi kendi aralarında da kısa bir konuşma yaptılar. Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleştirilen antrenman ısınma koşularıyla başladı. Yeşil beyazlılar, daha sonra iki gruba ayrıldı. Bir grup minyatür kalelerde çalışırken, diğer grup ise yarı sahada çift kale maç yaptı.

Bursaspor'da sakatlığı bulunan Vederson salonda çalışmasını sürdürdü. Antrenmanı Teknik Menajer Süha Sidal ve Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat'ta takip etti.

SİYAH EŞORTMANLA ÇIKTILAR

Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle Hikmet Karaman ve yardımcı antrenörler bugünkü antrenmana siyah eşortmanlarla çıktı. Hikmet Karaman'ın antrenman boyunca futbolcularına moral verdiği dikkati çekti.

Öte yandan, Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle Bursaspor'un Özlüce Tesisleri girişinde bulunan yeşil beyazlı bayraklar da yarıya indirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR