Bursaspor'da şok açıklama... Devam etmeyi düşünmüyorum
Bursaspor Olağan Divan Kurulu toplantısında Divan Başkanlık Kurulu eleştiri yağmuruna tutuldu. Başkan Kadir Şankaya, “İstifa edip, kaçıp gitmem. Bundan sonra aday olmayacağım” dedi.
BURSASPOR , 26 Haziran 2014 Perşembe, 09:00
Bursaspor'da şok açıklama... Devam etmeyi düşünmüyorum

Bursaspor Kulübü’nde 36. Olağan Divan Kurulu Toplantısı dün Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya’nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, kulübün ve takımın durumu hakkında bilgiler verdi.

Üyelerin de görüşlerini dile getirdiği toplantıda Divan Başkanlık Kurulu üyeleri eleştiri yağmuruna tutuldu. Divan Kurulu üyelerinden Aydın Çoközler, Divan Kurulu heyetinin saygınlığını yitirdiğini öne sürerek, “Divan Kurulu Başkanlık Heyeti en kısa sürede istifa ederek, güven tazelemek üzere kongre kararı alması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

‘DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM’

Bazı üyeler de bu öneriye destek verirken, Divan Kurulu toplantısına katılımın az olması da eleştiri konusu oldu. Eleştirilere cevap veren Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya da, “Ben güven tazelemem. Ben Allaha ısmarladık der giderim. Ben kesinlikle istifa edip, kaçıp gitmem. 3-4 ay önce istifa edecektim ama arkadaşlar müdahale etti. Ben bugüne kadar hiçbir yerden istifa etmemişim. Önümüzde zaten 1 yıl sonra seçim var. İyi bir yönetim yapılsın ben de gereken desteği veririm. Bundan sonra aday olma niyetim yok zaten. Yoruldum” şeklinde ifadeler kullandı.(Ozan DEMİR)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR