Bursaspor'da şok iddia... Ozan Tufan'ı istediler
Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı yerli-yabancı oyuncularına teklif yağıyor. Yönetim de bu oyuncuları takasta kullanmak istiyor. Son teklif Bursa'ya: Ozan'a karşılık Cristian ve Holmen.
BURSASPOR , 19 Haziran 2014 Perşembe, 11:39
Bursaspor'da şok iddia... Ozan Tufan'ı istediler

Fenerbahçe, Diego ile yabancı transferinde frene bastı. Emenike, Sow gibi oyunculara cazip teklifler gelmesi halinde yerlerine oyuncu alınabilecek.

Sarı-lacivertli ekipte şimdi yerli transfer hesapları yapılıyor. Yabancı kontenjanının 5+3 olmasından sonra ince eleyip sık dokuyan Fenerbahçe elindeki oyuncuları da takasta kullanacak.

Ersun Yanal'ın, "Kaliteli yerli oyuncular istiyorum. Takım içinde rekabeti de ateşlemeliyiz" diyerek yönetime verdiği genç isimlerden Ozan Tufan için Bursaspor'a Holmen+Cristian teklif edildi. Bursaspor sadece birini isterse bir miktar nakit de ödeyebileceğini iletti. Bursaspor'un 19 yaşındaki sağ bekini, Gökhan Gönül'ün yönetime önerdiği de öğrenildi. Bursaspor yönetiminin bu takasa sıcak baktığı da belirtiliyor. Ozan Tufan'ın Bursaspor ile bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor.(fotomac)

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR