Bursaspor'da Tunay Torun sesleri
Bursaspor, ismi daha önce de gündeme gelen Tunay Torun ile yeniden temas kurdu. Menajer Ceylan Çalışkan tecrübeli kramponun Bursaspor'a gelmek istediğini açıkladı. Başakşehir oyuncunun kiralık gitmesine izin verdi.
BURSASPOR , 08 Ağustos 2018 Çarşamba, 07:40
Bursaspor'da Tunay Torun sesleri

HABER I Samet ZİNCİROĞULLARI I

BU KEZ KABUL ETTİ

Bursaspor'da ismi Afyon kampında gündeme gelen ancak teknik direktör Samet Aybaba tarafından kabul edilmeyen Tunay Torun Yeşil Beyazlılar'ın yeniden gündemine girdi. Teknik direktör Samet Aybaba'nın transferine bu kez 'Olur' dediği Tunay için menajer Ceylan Çalışkan ile yapılan görüşmeler olumlu neticelendi. Oyuncunun bonservisini vermeyen Başakşehir transferi kiralık şartıyla kabul etti.

TUNAY GELMEYİ İSTİYOR

Yeniden alevlenen transferde yaşanan gelişmeleri Tunay Torun'un menajeri Ceylan Çalışkan Bursa Hakimiyet'e değerlendirdi. Görüşmelerin olumlu gittiğini belirten Çalışkan, "Gerekli temasları kurduk. Her şey olumlu gidiyor. Tunay'ın kiralık gelme durumu var. Tunay Bursaspor'a gelmeyi çok istiyor" dedi. 28 yaşındaki kanat oyuncunun bu hafta Bursa'ya gelerek resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR