Bursaspor'dan Hasan Bora'ya ziyaret
Bursaspor Kulübü yeni bir proje başlatarak, alt yapının bugünlere gelmesine büyük katkı koyan isimleri ziyaretlere başladı.
BURSASPOR , 09 Kasım 2016 Çarşamba, 17:21
Bursaspor'dan Hasan Bora'ya ziyaret
Bursaspor Altyapıdan Sorumlu Yönetici Ali Turan ve Altyapı antrenörler kulübün efsane antrenörlerinden Hasan Bora'yı evinde ziyaret etti. 

Bursaspor Futbol Akademisi'nin geleneksel hale getirmeyi düşündüğü daha önce Bursaspor altyapısında uzun yıllar görev yapmış altyapı direktörleri ve antrenörleri ile bir araya gelerek fikir alışverişi ve tecrübeleri genç kuşaklara aktarmak için hayata geçirdiği buluşmaların ilki gerçekleştirildi. 

Duayen antrenörlerden Hasan Bora'yı ziyaret eden Altyapıdan Sorumlu Yönetici Ali Turan ve altyapı antrenörleri efsane isme unutulmaz bir gün yaşattı. Bora'nın evinde gerçekleşen buluşmada Bora eski öğrencileriyle yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. 

Hasan Bora'nın herkeste emeği olduğunu belirten Ali Turan, "Bursaspor'un duayen ismini ziyaret etmek hem bizi hem de onu mutlu etti. Kendisine başkanımız Ali Ay ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın selamını ilettik. Kendisini yeni stadımızda bir maçta da ağırlamak isteriz" diye konuştu.

ÇOK MUTLU OLDU 

Uzun zamandır düşündükleri projeyi hayata geçirdiklerini ve devamını ilerleyen haftalarda sürdüreceklerini ifade eden Gençlik Geliştirme Sorumlusu Adnan Örnek de "Bursa futboluna bizlere emeği geçen büyüklerimize ziyaretlerimizin startını verdik. Devamı da gelecek. Hasan hocamız inşallah uzun yıllar başımızda olur" dedi. 

Eski öğrencilerini görmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Hasan Bora ise şunları söyledi: 

"Çok sevindim. Hepinizle hatıram var. Sevilmesek bu kadar insan bizi görmeye gelmezdi. Benim sizlerle birlikte onlarca çocuğum var. Hepinize teşekkür ediyorum. Bursaspor da ligde oldukça iyi gidiyor. Maçları da takip ediyorum. Daha ne olsun. Çok başarılılar." 

Ziyaretin sonunda Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan, Hasan Bora’ya isminin yazılı olduğu 16 numaralı Bursaspor forması hediye etti.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR