Bursaspor - Demir Grup Sivasspor (CANLI ANLATIM)
Bursaspor - Demir Grup Sivasspor
BURSASPOR , 17 Mart 2018 Cumartesi, 14:07
Bursaspor - Demir Grup Sivasspor (CANLI ANLATIM)

STADYUM: BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU

HAKEM : HÜSEYİN GÖÇEK

BURSASPOR : HARUN - AZİZ - TİTİ - EKONG - BARIŞ - AGU - BOSTOCK - BATALLA - KEMBO - GROZAV - STANCU

DEMİR GRUP SİVASSPOR : Tolgahan, Hakan Bilgiç, Bjarsmyr, Boye, Ziya, N´Dinga, Saivet, Hakan Arslan, Robinho, Emre, Kone

MAÇ BAŞLADI!

1 - Gheorghe Grozav'ın uzun pasıyla topla buluşan Bogdan Stancu ceza sahası içi sağ çaprazdan kaleye şutunu çekiyor ancak bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

6 - Jires Kembo-Ekoko'nun kısa pasıyla topla buluşan Mikel Agu ceza sahası dışı kaleyi cepheden gören noktadan kaleye şutunu çekiyor ancak bu top kaleci Tolgahan Acar'da kalıyor.

9 - Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Gheorghe Grozav ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak araya giren savunma oyuncuları bu topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

13 - Maçın bu dakikalarında her iki takımın oyuncularının orta alanda yaptığı top kayıpları ile oyun devam ediyor.

16 - Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Barış Yardımcı ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top savunma oyuncuları tarafından tehlikeli bölgeden uzaklaştırılıyor.

18 - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kimseye temas etmiyor ve diğer kanattan uzaklaştırılıyor.

21 - Ziya Erdal, Gheorghe Grozav'ı ceza sahası yayı önüde yerde bırakıyor ve bu hareketi sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

23 - Demir Grup Sivasspor ilk oyuncu değişikliğini yapıyor. Sakatlanan Ziya Erdal çıkıyor ve yerini Paul Papp'a bırakıyor.

23 - Ceza sahası yayının hemen sağından kazanılan serbest vuruş sonrasında topun başına geçen Pablo Batalla şutunu çekiyor. Bu top barajdaki oyunculardan geri dönüyor. Dönen topla tekrar buluşan Pablo Batalla kaleye şutunu göndermek istiyor ancak bu top farklı şekilde kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

29 - Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Gheorghe Grozav ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu ön direkte savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

31 - Orta sahanın sağından atılan uzun topla ceza sahası içinde buluşan Robinho kaleciden sıyrılıp altıpasın sağından kaleye şutunu çekiyor ancak bu topu ön direkte William Troost-Ekong müdahalesiyle kornere gönderiyor.

31 - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Robinho ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

32 - Emre Kılınç, Aziz Behich'e yaptığı sert faul sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

33 - Barış Yardımcı, Arouna Kone ile girdiği ikili mücadelede ayağını fazla kaldırıyor ve bu hareketi sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

38 - Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Pablo Batalla ceza sahası içine yerden pasını gönderiyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

39 - John Bostock hızlı gelişen atakta topu elle durduruyor ve bu hareketi sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

44 - Ceza sahası dışı sağ çaprazda kısa pasla topla buluşan Paul Papp uzaklardan kaleye sert bir şut gönderiyor ancak bu topu kaleci Harun Tekin tokatlayarak kornere gönderiyor.

45 - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Robinho ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topu savunmadaki oyuncular tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

45 - İlk yarının sonuna en az 3 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.

DEVRE ARASI

46 - Hakem Hüseyin Göçek ikinci yarıyı başlatan düdüğünü çalıyor. Konuk ekip Demir Grup Sivasspor ikinci yarıya başlayan taraf oluyor.

47 - Sol kanattan gelişen atakta kısa pasla topla buluşan Emre Kılınç ceza sahası dışı sol çaprazdan kaleye şutunu çekiyor ancak bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.

49 - Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Robinho ceza sahası içine ortasını yapıyor. Bu topu arka direkte Harun Tekin yumruklayarak uzaklaştırıyor.

52 - Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Robinho ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları kafa ile tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

53 - Sol kanatta topla ilerleyen Aziz Behich kısa pasını sağ kanattaki Jires Kembo-Ekoko'ya gönderiyor. Jires Kembo-Ekoko ceza sahası içine girip yerden vuruşunu yapıyor ancak bu top yerden ve kalenin yanından dışarı çıkıyor.

55 - Robinho'nun kısa pasıyla topla buluşan Emre Kılınç ceza sahası yayı önünden kaleye şutunu çekiyor. Yerden giden bu topu Harun Tekin kontrol ediyor.

57 - Sol kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Yusuf Erdoğan ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

59 - Sağ kanattan gelişen atakta Jires Kembo-Ekoko'nun uzun pasıyla topla buluşan Pablo Batalla ceza sahası içi sağ çaprazdan kaleye şutunu çekiyor ancak bu topu kaleci Tolgahan Acar kornere gönderiyor.

60 - Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına geçen Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları kafa ile tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

61 - Hızlı gelişen Demir Grup Sivasspor atağında topla ilerleyen Emre Kılınç uzaklardan kaleye şutunu göndermek istiyor ancak bu top kalenin üzerinden dışarı çıkıyor.

63 - Demir Grup Sivasspor ikinci oyuncu değişikliğini yapıyor. Arouna Kone çıkıyor ve yerini Muhammet Demir'e bırakıyor.

66 - Sağ kanattan gelişen atakta topla ilerleyen Barış Yardımcı ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.

69 - Henri Saivet'in orta alandan attığı pasa hareketlenen Muhammet Demir ofsaytta kalıyor.

71 - Ceza sahası dışı sağ çaprazda kısa pasla topla buluşan Yusuf Erdoğan topu soluna çekip ceza sahası dışından şutunu gönderiyor. Bu top kaleci Tolgahan Acar'ın kontrolünde kalıyor.

72 - Aziz Behich'in gönderdiği pasa hareketlenen Pablo Batalla ceza sahası içinde ofsaytta kalıyor.

74 - Demir Grup Sivasspor üçüncü ve son oyuncu değişikliğini yapıyor. Robinho çıkıyor ve yerini Thievy Bifouma'ya bırakıyor.

76 - Bursaspor ikinci oyuncu değişikliğini yapıyor. Pablo Batalla çıkıyor ve yerini Furkan Soyalp'a bırakıyor.

80 - Ceza sahası yayı önünden Emre Kılınç'ın gönderdiği kısa pasla topla buluşan Henri Saivet penaltı noktasının hemen gerisinden kaleye şutunu çekiyor ancak bu top kaleci Harun Tekin'in kontrolünde kalıyor.

83 - GOOOLL!! Bursaspor, Bogdan Stancu'nun golüyle 1-0 öne geçiyor.

85 - Bursaspor üçüncü ve son oyuncu değişikliğini yapıyor. Barış Yardımcı çıkıyor ve yerini Ertuğrul Ersoy'a bırakıyor.

89 - Sağ kanatta kısa pasla topla buluşan Yusuf Erdoğan ceza sahası dışı sağ çaprazdan kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top uzak direğe çarpıp oyun alanına geri dönüyor.

90 - Maçın sonuna en az 3 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.

MAÇ SONUCU : BURSASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR