Bursaspor Hernani ve Twumasi'den istediği sonucu alamadı!
Bursaspor, Porto ve Astana kulüplerinden transfer için istediği sonucu elde edemedi. Sağ kanatta düşünülen futbolcuların durumları belirsizliğini koruyor.
BURSASPOR , 24 Ağustos 2017 Perşembe, 08:11
Bursaspor Hernani ve Twumasi'den istediği sonucu alamadı!

Bursaspor'da görüşmeleri uzun süredir devam eden Hernani ve Patrick Twumasi'nin transferleri çıkmaza girdi. Yönetim kurulu üyesi Hasan Parlakay'ın Portekiz'de Hernani konusunda Porto Kulübü'yle yaptığı görüşmelerden şu an netice alınamadı. Porto'ya uygulanan transfer kısıtlaması ve teknik direktör Sergio Conceiçao'nun tecrübeli futbolcunun takımdan ayrılması hususunda net karar vermemiş olması transferin önüne set çekti. Porto Bursaspor'a son kararını yarın verecek.

İSTANBUL'A MI GELDİ?

Patrick Twumasi konusunda ise benzer durum hakim. Oyuncunun fiyatını artırmak için her gün yeni bir gerekçe ortaya koyan Astana Kulübü yönetimi Bursaspor'a bir kez daha olumsuz yanıt verdi. Twumasi'nin Celtic ile oynanan Şampiyonlar Ligi play-off rövanş maçında iki gol atması fiyatının da artmasına neden oldu. Bu arada Twumasi'nin dün sosyal medyada kendisini İstanbul'da göstermesi kafaları karıştırdı. Ancak oyuncunun Türkiye'de olmadığı bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR