Bursaspor'u sarsan skandal...İki oyuncuyla yollar ayrılıyor
Bursasporlu Taşkın Çalış ve Ethem Pülgir’in Erkan Körüstan döneminde Özlüce Tesisleri’nde içki içtikleri ortaya çıktı. Her iki oyuncuyla yolların ayrılması kararlaştırıldı.
BURSASPOR , 28 Haziran 2014 Cumartesi, 09:27
Bursaspor'u sarsan skandal...İki oyuncuyla yollar ayrılıyor

Geçen sezon Vojvodina maçı öncesi soyunma odasında Sportif Direktör Ayhan Barışıçı ve Tuncay Şanlı’nın sigara içmesi Bursaspor’da büyük bir skandalın patlak vermesine neden olmuştu. Bu kez yine Erkan Körüstan yönetiminin başka bir skandalın üzerini örttüğü ortaya çıktı. Geçen sezonun devre arasında sürpriz bir şekilde kadroya dahil edilen Taşkın Çalış ve Ethem Pülgir’in Özlüce Tesisleri’nde içki içtikleri tespit edildi.

İKİSİ DE GÖNDERİLECEK

Bu olayın Recep Bölükbaşı yönetiminde ortaya çıkmasıyla iki oyuncunun da biletinin kesilmesine karar verildiği ifade edildi. Taşkın ve Ethem’den kadro toplandıktan sonra kendilerine kulüp bulmaları istenilecek. Taşkın Çalış ve Ethem Pülgir’in bu ilk sabıkası değil. Daha önce de Ümit Milli Takım kampında ‘alem’ yaptıkları gerekçesiyle her iki futbolcu teknik direktör Feyyaz Uçar tarafından cezalandırılmış, olay Türkiye Futbol Federasyon’unda da büyük bir krize neden olmuştu.  

Süha GÜRSOY

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR