Bursaspor'un başarılı oyuncusu Şener Özbayraklı'dan çok özel açıklamalar
Transfer döneminde adı birçok kulüple anılan Şener Özbayraklı suskunluğunu Bursa Hakimiyet'e bozdu. Söylentilerden uzak durmaya çalıştığını belirten genç krampon transferde tek yetkinin menajerinde olduğunu söyledi.
BURSASPOR , 14 Haziran 2014 Cumartesi, 08:52
Bursaspor'un başarılı oyuncusu Şener Özbayraklı'dan çok özel açıklamalar

Tatilini Çeşme'de geçiren Şener Özbayraklı hakkında çıkan transfer söylentileriyle ilgili ilk kez Bursa Hakimiyet'e açıklamalarda bulundu. Yorucu geçen bir sezonun ardından transfer dedikodularından uzak kalmaya özen gösterdiğini belirten genç futbolcu, “Menajerim transferimdeki tek yetkili durumunda. Beni arayan kimse yok. Hiçbir kulüple birebir temas kurmadım. Şu an sadece kafamı boşaltmaya ve yeni sezona stressiz bir şekilde hazırlanmaya çalışıyorum. Eğer bir talip varsa ben değil, menajerim biliyordur” dedi.

BURSA'DA MUTLUYUM

Bursaspor'da oynamaktan ve Bursa'da yaşamaktan çok büyük haz aldığını belirten Şener Özbayraklı, “Ailem Bursa'da yaşıyor. Ben de bu nedenle Bursaspor'u tercih ettim. Bursaspor'da oynamak bana keyif veriyor” dedi. Yeni teknik direktör Şenol Güneş'le henüz görüşmediğini ifade eden genç futbolcu, “Bir tek başkanımızla konuştum. Ona yeni göre-vinde başarı diledim. Görüşmede transferim kesinlikle gündeme gelmedi. Eğer konuşacaksak sezon başında davet ederlerse o zaman görüşürüz” ifadelerini kullandı.

YAPARLARSA HAYIR DEMEM

Sözleşmesinde yazan '5 milyon TL'ye serbest kalır' maddesiyle ilgili görüşlerini de aktaran Şener Özbayraklı, “İnanın o maddeden haberim yok. Eğer bu rakam yazıyorsa doğrudur. Ben geldim ve Bursaspor'la sözleşme imzaladım” dedi. Başarılı sağbek, “Mukavelende bir iyileştirme bekliyor musun?” sorusuna ise “Yaparlarsa hayır dedem” sözleriyle yanıt verdi. Şener, Milli Takım’a seçilememesiyle ilgili olarak da, “Eğer çağırılmadıysam mutlaka bir sebebi vardır. Hayal kırıklığı oldu fakat bu beni daha çok hırslandırdı” diye konuştu.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR