Bursaspor'un eski teknik direktörü öyle bir açıklama yaptı ki...
Hikmet Karaman, ARTI1 kanalında yayınlanan bir programda G.Saray teknik direktörlüğüne aday olduğunu söyledi.
SPOR , 25 Haziran 2014 Çarşamba, 21:07
Bursaspor'un eski teknik direktörü öyle bir açıklama yaptı ki...

Hikmet Karaman, teknik direktör arayışındaki Galatasaray'a mesaj gönderdi. Geçtiğimiz sezon Erciyesspor'u ligde tutan Hikmet Karaman, ARTI1 kanalında 90+1 programında açıklamalarda bulundu.

BİZ 5 VE 6. YILDIZI DA KAZANDIRIRIZ

Büyük kulüplerin Türk teknik adamlara daha çok önem vermesi gerektiğini dile getiren Karaman, "Galatasaray 4. yıldızdan bahsediyor, biz 4. 5. ve 6. yıldızı da kazandırırız'' dedi.

AYSAL VETO ETTİ

G.Saray teknik direktör konusunu çözüme kavuşturmaya çalışırken, Mustafa Sarıgül ve Emir Sarıgül, Hikmet Karaman'la görüştü... Ancak Aysal, Karaman ismini veto etti

Sarı-Kırmızılı yönetim takımın başına geçecek teknik direktör konusunda çalışmalarını sürdürürken geçen hafta sürpriz bir gelişme yaşandı... Mustafa Sarıgül, Galatasaray'da yönetici olan oğlu Emir Sarıgül ile birlikte Göcek'te yemekte buluştu. Karaman'ın Galatasaray'ın başına geçmesini isteyen ikili tecrübeli teknik adamla bir zirve gerçekleştirdi...

TÜRK HOCA İSTEMİYOR

Yönetime çok yakın bir isim olan Sarıgül'ün arabulucuk girişimi ise sonuçsuz kaldı. Mustafa Sarıgül, Aysal'a Karaman ile görüştüğünü ve tecrübeli hocanın Galatasaray'ın aradığı isim olduğunu söyledi. Ancak Galatasaray Başkanı, "Türk hoca ile çalışmayacağımı daha yeni açıkladım. Biz farklı bir oluşum içindeyiz. Çok teşekkür ederim" diyerek teklifi geri çevirmişti.  

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR