Bursaspor'un genç yeteneği iddialı! "Formayı kapacağım"
90 dakika sahada kalan ve performansıyla alkış toplayan Burak Kapacak için 'Türkiye yeni bir sağbek kazandı' görüşü hakim. Genç krampon ise kendisine şans veren teknik direktörüne teşekkür ediyor ve ekliyor: 'Hedefim A Takım'da kalıcı olmak'.
BURSASPOR , 20 Ağustos 2018 Pazartesi, 07:49
Bursaspor'un genç yeteneği iddialı! "Formayı kapacağım"

HABER I Tolga ÖZTAŞ I

FUTBOLU BEĞENİ TOPLADI

Bursaspor'un Kayserispor ile golsüz berabere kaldığı karşılaşmada teknik direktör Samet Aybaba, Titi ve Ekong'un gidişiyle birlikte boşalan stoper mevkiinde Barış Yardımcı'yı kullanırken aynı zamanda sağbek pozisyonda da 1999 doğumlu Burak Kapacak'a şans verdi. Afyon kampına Avrupa Şampiyonası nedeniyle geç katılan ve bu nedenle Samet Aybaba'nın neredeyse kiralanmasına karar vereceği genç futbolcu deneyimli teknik adamın gözüne girmeyi başardı ve kendisini bir anda ilk 11'de buldu. Maçta iyi bir performans ortaya koyan Burak Kapacak taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı. Futbolseverler özellikle sosyal medyada, 'Türkiye yeni bir sağbek kazandı' yorumunda birleşti.

EKSİKLERİMİ GİDERMELİYİM

Burak Kapacak adam geçmede yüzde 80'lik başarı grafiği ile Kayserisporlu Mensah'tan sonra ikinci sırada yer aldı. Maçın ardından açıklamada bulunan Burak Kapacak, "Samet Hocama teşekkür etmek istiyorum, gençlere çok önem veren bir teknik direktör. Çok şanslıyız, çok sağ olsun. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum çok destek verdiler. Taraftarımızın önüne çıkıp heyecanlanmamak mümkün değil, çok güzel bir taraftarımız var. İnşallah beraber olup daha çok puanlar kazanacağız. Daha çok çalışmam gerekiyor eksikliklerim çok var, daha yeterli seviyede değilim" dedi. Genç oyuncu ayrıca, "Hedefim Bursaspor A Takımı'nda kalıcı olmak ondan sonraki hedefim A Milli Takım ve Avrupa" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR