Bursaspor'un hazırlık maçında sergilediği futbol tatmin etmedi
Timsah, İzmir ekibini yendi ama ortaya çıkan tablo transferin şart olduğunu gösterdi
BURSASPOR , 07 Ocak 2018 Pazar, 07:44
Bursaspor'un hazırlık maçında sergilediği futbol tatmin etmedi

HABER I Süha GÜRSOY - Tolga ÖZTAŞ I

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen Altınordu karşısında takımını 3-5-2 düzeninde sahaya sürdü. Harun Tekin kaleyi korudu. Üçlü savunmayı Barış Yardımcı, Ricardo Faty ve Rüştü Hanlı oluşturdu. Sağ kanatta Joshua John sol kanatta Yusuf Erdoğan oynadı. Orta alanda Emmanuel Badu, Mikel Agu ve Sinan Bakış görev yaptı. İleri ikilide Bogdan Sancu ile Dzon Delarge forma giydi.

Bursaspor, Antalya kampındaki ilk hazırlık maçında Altınordu karşısında yedek ağırlıklı kadroyla sahaya çıktı. Yeşil Beyazlılar rakibini Stancu, Yusuf ve Kubilay'ın golleriyle yenerken sergilenen futbol tatmin etmedi.

Ay-Le Guen zirvesi
Bursaspor Başkanı Ali Ay dün Antalya kampına katıldı ve takımın Altınordu ile oynadığı hazırlık maçını tribünden izledi. Gazetecilerin sorusu üzerine maçın ardından teknik direktör Paul Le Guen'le transferi görüşeceğini söyleyen Ali Ay bugün kamuoyuna gerekli bilgilendirmeyi yapacağını açıkladı. Bursaspor Başkanı Ali Ay'la birlikte yönetim kurulu üyeleri Şükrü Çekmişoğlu, Görkem Akbaş ve Fatih Pulat da Antalya kampına katıldı.

Tribünden destek
Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen takımın önemli isimlerini Altınordu karşısında sahaya sürmedi. Jires Kembo, Titi, William Ekong ile birlikte Kofi ve Emre Taşdemir mücadeleyi tribünden takip etti.

Ünitimsah takımın yanında
Bursaspor'un Antalya kampında Altınordu ile yaptığı hazırlık maçında taraftarı yanındaydı. Ünitimsah üyeleri yaptıkları tezahüratlarla takıma destek verdi. Ünitimsah üyelerine Bursa'dan takıma destek vermek için Antalya'ya gelen taraftarlar da eşlik etti.

Süha GÜRSOY'UN KÖŞE YAZISI İÇİN TIKLAYIN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR