Bursaspor'un kapısındaki tehlike!
Bursaspor'da mevcut kadrodan 5 futbolcu alacaklarını tahsil edemediklerini gerekçe göstererek kulübe ihtarname gönderdi. Bu ay sonuna kadar gerekli ödeme yapılmaz ya da oyuncularla anlaşma sağlanamazsa sözleşmeli futbolcular serbest kalacak.
BURSASPOR , 13 Haziran 2019 Perşembe, 08:22
Bursaspor'un kapısındaki tehlike!

Büyük bir belirsizliğin hüküm sürdüğü Bursaspor'da oyuncuların gelecekleri konusunda da tehlikeli bir durum hakim. Tek aday olarak olağanüstü genel kurula gidecek Mesut Mestan'ın çözüme kavuşturması gereken en büyük sorunlardan biri kadrodaki futbolcuların Yeşil Beyazlı kulübe geçmiş dönemden alacaklarını tahsil için gönderdikleri ihtarname. Bursaspor'da halihazırda mevcut futbolculardan kaptan Ertuğrul Ersoy, Onur Atasayar, Yusuf Erdoğan, Santiago Vergini ve Abdullahi Shehu avukatları aracılığıyla kulübe ihtarname gönderdi.

KULÜPLER SIRAYA GİRDİ

Bu futbolcuların ligin son haftasında gönderdikleri ihtarnamelerin yasal süresi haziran ayı sonunda bitecek. Bu durumda eğer göreve gelecek yeni yönetim, Ertuğrul, Onur, Yusuf, Vergini ve Shehu'yla anlaşma zemini sağlayamaz ya da ödeme yapmazsa Bursaspor'un bonservis getirisi olan futbolcuları serbest kalacak. Bu futbolculara birçok Süper Lig kulübünün talip olduğu ve temas kurduğu belirtilirken, özellikle Nijerya medyasında Abdullahi Shehu'nun Türkiye'ye dönmek istemediği ve futbol yaşantısına Avrupa'da devam etmeyi planladığı yazılıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR