Bursaspor yaz okulu başladı
Yaz Dönemi Futbol Okulu açılış törenine katılan Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Görkem Akbaş ve Futbol Okulları Koordinatörü Hakan Cenkçiler, gerçekleşen törenin ardından açıklamalarda bulundu.
BURSASPOR , 26 Haziran 2018 Salı, 08:21
Bursaspor yaz okulu başladı

4 GÜN İDMAN YAPACAKLAR

Geleceğin Timsahları'nın yetişeceği Bursaspor Yaz Okulu açılış töreni yapıldı. Törende açıklamalarda bulunan Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Görkem Akbaş, "Buraya her geldiğimizde aynı heyecanı yaşıyorum. Buradan ayrıldığımda mutlu ve huzurlu bir şekilde güne devam ediyorum. 500 öğrenciyle başlayan yaz kurs döneminin ilk etabında öğrenciler haftada dört gün idman yapacaklar hemen ardından ikinci etap başlayacak. Burasıyla ilgili ekibimizi kurduk. Bursaspor Futbol Okulu'ndan yetişen isimleri hem Bursaspor'da hem de liglerde görmeye daha çok başladık. Burası çok başarılı bir okul inşallah başarı devam eder" dedi.

YİNE 500 ÖĞRENCİMİZ VAR

Futbol Okulları Koordinatörü Hakan Cenkçiler ise şunları söyledi: "Yeni bir heyecan yine çok keyifliyiz. Yeni dönemde yine 500 öğrencimiz var bunun dışına çok çıkamıyoruz çünkü sahanın fiziki şartları çok uygun değil. Bugün burada beş yaşında çocuklar da var. Bursaspor için üretmeye devam edeceğiz. Birçok başarı yakaladık ve bu böyle devam edecek. Bir dönem başlıyor, bir dönemimiz daha var. Biz altyapımıza sadece oyuncu değil hoca da gönderiyoruz. Şunu da aktaralım ikinci dönemimiz 30 Temmuz'da başlayacak. Bugünden itibaren ikinci dönem kayıtlarımız başlamıştır. Kış dönemimiz de ekim ayında başlayacak."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR