Bursaspor yönetiminden taraftara önemli çağrı
40 bin taraftarın beklendiği maçta hem demokrasi şehitleri anılacak hem de yeni transferler ilk kez görücüye çıkacak. Kulüp, tribünlerin tamamının dolması çağrısında bulunurken elde edilecek galibiyet günün anlamına anlam katacak.
BURSASPOR , 25 Ağustos 2016 Perşembe, 05:14
Bursaspor yönetiminden taraftara önemli çağrı
Bursaspor, 2016-17 futbol sezonunda ilk iç saha maçında Başakşehir’le karşılaşacak. Sezona galibiyetle başlayan Yeşil Beyazlılar’ın bu mücadelesinde gözler saha içi kadar tribünde de olacak. 15 Temmuz demokrasi şehitlerini anma adına yapılacak organizasyonun sadece Bursa ve Türkiye genelinde değil, Avrupa’da da ses getirmesi hedefleniyor. Bursaspor Kulübü bu anlamlı girişimle futbolun sadece bir spor dalı olmadığına vurgu yaparak toplumsal yönünü gözler önüne çıkarmayı amaçlıyor.TRANSFERLER İLK KEZ

Bursasporlu futbolcular, üzerlerinde şehitlerin isimlerinin yazılı olduğu formalarla sahaya çıkacak. Formalar daha sonra tüm şehit ailelerine gönderilecek. Yönetim, Bursaspor taraftarına çağrıda bulunarak tribünlerin tamamını doldurmalarını istedi. Bu sayede taraftarlar hem şehitleri anacak hem de yeni transferlerin yer aldığı takımı ilk kez izleme fırsatı bulacak. 40 bin Türk bayrağının dağıtılacağı dev organizasyonda futbolcuların elde edeceği galibiyetle günün anlamının daha da artması hedefleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR