Bursasporlu futbolcu oynamadan dakikada bakın ne kadar kazandı
Serdar Aziz'in Galatasaray'a transferinde takas olarak Bursaspor'a gelen Furkan Özçal sakatlığı nedeniyle henüz resmi maçta forma giymedi. Sözleşmesi feshedilmeye çalışılan 26 yaşındaki futbolcu geçen sezon 300 bin Euro kazandı, böylece dakikası 10 bin Euro'nun üstüne çıktı.
BURSASPOR , 03 Ağustos 2017 Perşembe, 08:32
Bursasporlu futbolcu oynamadan dakikada bakın ne kadar kazandı

Bursaspor'da geçen yıl sezon başında sakatlanan ve bugüne kadar Yeşil Beyazlı formayı resmi maçta giyemeyen Furkan Özçal tek başına antrenmanlarına devam ediyor. Yönetimin bir türlü fayda alamadığı oyuncuyla sözleşmeyi feshetme konusunda nabız yokladığı ancak buna olumlu yanıt alamadığı öğrenildi. Fazla kilolarıyla dikkat çeken ve bu sezon da ne zaman sahalara döneceği belirsizliğini koruyan Furkan Özçal'ın takımdan ayrılmaya niyeti olmadığını yönetime söylediği bildirildi.

HAZIRLIK MAÇINDA OYNADI

Bursaspor'la sözleşmesi 2019'da bitecek Furkan Özçal'ın Bursaspor'a ilk yıl için 650 bin, ikinci yıl için 675 bin, üçüncü yıl da 700 bin Euro maliyeti bulunuyor. Furkan Özçal geçen yılki alacağından 350 bin Euro'luk bölümünü silmişti. Geçen sezon Bursaspor'da oynamadan 300 bin Euro kazanan Furkan Özçal'ın forma giydiği tek müsabaka 21 Temmuz 2016'da Mlada Boleslav ile kampta oynanan hazırlık maçı. Furkan Özçal o maçta 29 dakika sahada kalmıştı. Furkan'ın geçen sezon Bursaspor'a dakikalık maliyeti 10 bin 344 Euro, yaklaşık 43 bin 237 TL olmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR