Bursasporlu Şener Özbayraklı için geliyorlar
Bursasporlu Şener Özbayraklı hakkında bilgi toplayan Lokomotiv Moskova kulübü işi sıkı tutuyor. Rus ekibinin yetkililerinin önümüzdeki hafta Türkiye'ye gelecekleri belirtildi.
BURSASPOR , 06 Haziran 2014 Cuma, 08:28
Bursasporlu Şener Özbayraklı için geliyorlar

Bursaspor’da 2016 yılının mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan ancak birçok takımı peşinden koşturan Şener Özbayraklı için Lotokomiv Moskova ısrarlı tutumunu sürdürüyor. Manuel Fernandes’ten olumlu referans alan ve bu bağlamda genç futbolcunun menajerleriyle temas kuran Rus yetkililer önümüzdeki hafta Türkiye’ye gelecek. İstanbul’da gerçekleşecek toplantıya Lokomotiv Moskova kulübünün yöneticileri ile Şener Özbayraklı’nın menajerleri katılacak.

Buradan çıkacak sonuca göre Rus yetkililerin Bursaspor yönetimine resmi teklif yapacakları kaydedildi. Teknik direktör Şenol Güneş’in ısrarla takımda kalmasını istediği futbolcuların başında gelen Şener için Bursaspor yönetiminin nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu. Bu sezon sergilediği performansla dikkat çeken ve talipleri artan Şener Özbayraklı sözleşmesinde yazan 5 milyon TL’ye serbest kalır maddesi nedeniyle birçok kulübün iştahını kabartıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR