Çalıştığı firmanın deposunda canına kıydı
Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde şoförlük yapan 63 yaşındaki Kemal Mutlu, çalıştığı tarım aletleri satılan firmaya ait depoda kendini tavana iple asıp yaşamına son verdi. Mutlu’nun intihar etmeden bir süre önce, bir yakını arayıp borç para istediği öğrenildi.
GÜNDEM , 26 Mayıs 2013 Pazar, 15:14
Çalıştığı firmanın deposunda canına kıydı

Olay, Nazilli İlçesi Çapahasan Mahallesi 5 Eylül Caddesi’nde, tarım aletleri satan bir firmaya ait depoda bugün saat 01.00 sıralarında meydana geldi. Firmada çalışan şoför Evli 2 çocuk babası Kemal Mutlu, zaman zaman vakit geçirdiği firmaya ait depoya gitti. Bir süre burada kalan Mutlu, daha sonra kendini tavandaki demire iple astı. Depoda görevli gece bekçisi Ercan Atman, şoför Mutlu’yu ipte asılı bulup polis ve sağlık ekiplerine haber verdi, yapılan incelemede Mutlu'nun öldüğü anlaşıldı.

Canına kıyan Mutlu’nun bir süre önce bir yakınını arayıp yaklaşık bin TL borç istediği öne sürüldü. Mutlu’nun daha önce de arkadaşlarıyla sohbet ettiği sırada, "Bir gün burada intihar edeceğim" dediği iddia edildi.

Kemal Mutlu’nun cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR