Caner Erkin geri dönüyor
Caner Erkin'in Inter'den ayrılığı resmileşiyor. Önceki günlerde takımdan ayrılmasının beklenildiği ifade edilen futbolcu takımının yeni sezon programına katılmadı.
SPOR , 25 Ağustos 2016 Perşembe, 21:12
Caner Erkin geri dönüyor
Bir günlük iznin ardından Interli futbolcular dün sabah idmanda buluştu. Ardından akşam saatlerinde ise Giuseppe Meazza'daki etkinliğe katıldılar. 2016-2017 sezonu için kombine kart sahibi taraftarlarla futbolcuları buluşturan etkinliğe, Inter takımı tam kadro katıdı. Ancak sabahki idmanda görülmeyen Caner Erkin, stattaki etkinlikte de yoktu. Milli oyuncu yeni sezon fotoğrafında da yer almadı. İtalyanlar, geceye katılmayan Caner'in takımdan ayrılmasının kesinleştiğini duyurdular.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre oyuncunun kulüple bağlarını kopardığı dile getirilirken milli futbolcunun transfer görüşmelerini sürdürdüğü ve Türkiye'ye döneceği belirtildi. Yeni sezon fotoğrafında da yer almayan futbolcunun ayrılığının tamamen netleştiği ve kısa sürede yeni takımının duyurulacağı aktarıldı.

Caner Erkin'in Geno'ya kiralık gideceği iddia edilirken milli futbolcu ile adı geçen diğer kulüpler, Real Betis ve Beşiktaş.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR