Çapkınlık yapan Prens William'a bir bakışı yetti
Üç arkadaşıyla birlikte çıktığı İsviçre tatilinde tıpkı bekarlık günlerindeki gibi eğlenen Prens William "gerçek hayata" geri döndü. Önce sarışın bir genç kadınla öğle yemeğinde samimi görüntüler sergileyen, ardından da gittiği gece kulübünde yaptığı dansla manşetlere çıkan Prens, dün olayın ardından ilk kez eşi Kate Middleton ile birlikte kamuoyunun karşısına çıktı.
DÜNYA , 18 Mart 2017 Cumartesi, 15:24
Çapkınlık yapan Prens William'a bir bakışı yetti

İşte o anlarda da normal davranmaya çalışan Kate Middleton'ın zaman zaman kocasına attığı soğuk bakışlar gözlerden kaçmadı. Çift, önce İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen Aziz Patrick günü kutlamalarına katıldı. Ardından da resmi bir ziyaret için Fransa'nın başkenti Paris'e geçti.Çift, her ne kadar doğal davranmaya çalışsa da zaman zaman Kate Middleton'ın kocasına soğuk bakışlar atması da gözlerden kaçmadı. Bir başka deyişle Kate Middleton, her ne kadar resmi görevi gereği güler yüzlü davranmaya çalışsa da Prens William'a kırıldığını zaman zaman gizleyemedi.

Zaten Saray çevreleri de bu olup bitenlerle ilgili olarak çok yüksek sesle diye getirmeseler de Prens William'ın çizgiyi biraz aştığını konuşuyorlar. Hatta bazıları Prens'in bu 'yeni yetme' tavırlarıyla karısını küçük düşürdüğü iddiasında. İngiliz magazin basınına yansıyan iddialara göre Kate Middleton, kocasının bu davranışlarının artık geçmişte kalması gerektiğine inanıyor.

Prens William ülkesindeki resmi kutlamalara bile katılmadan üç arkadaşıyla birlikte İsviçre'deki ünlü bir kayak merkezinde çılgın bir hafta sonu geçirmişti. Önce Avustralyalı model Sophie Taylor ile samimi görüntüler sergileyen Prens'in gece kulübünde yaptığı dans da uzun uzun konuşulmuştu. Bu olayın ardından ilk kez resmi görevlerinin başına geçen çift, Londra'daki kutlamanın ardından Paris'e geçti. Fransa Cumhurbaşkanı Françoise Holland tarafından Elysee Sarayı'nda karşılanan Kate Middleton ve Prens William, resmi temaslarını sürdürdü.Bu ziyaretin Prens William açısından önemli bir yanı daha vardı. Geleceğin kralı, annesi Prenses Diana'nın Paris'te ölümünden 20 yıl sonra ilk kez resmi bir ziyaret için ülkeye gitti.

Prens William ve Kate Middleton daha sonra Paris'teki İngiliz Büyükelçiliği'nde düzenlenen bir törene katıldı. Akşamı da yine aynı yerde düzenlenen bir yemekle noktaladı.

Gittiği her yerde ilgi odağı olan Kate Middleton, 24 saat içinde giydiği üç ayrı kıyafetle ilgi odağı oldu. 35 yaşındaki iki çocuk annesi Middleton, en çok akşam davetinde giydiği pırıltılı elbise ile konuşuldu.Favorisi olan tasarımcı Jenny Peckham'ın imzasını taşıyan elbisesini yine pırıltılı ayakkabılarla tamamlayan Kate Middleton, gecenin en çok konuşulan kişisi oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR