Celal Sönmez Engelsiz Yaşam Merkezi gün sayıyor
Vali Yakup Canbolat, Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, Bursa Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Erkut Öneş ve beraberindeki heyet Celal Sönmez Engelsiz Yaşam Merkezi'ni yerinde inceledi. Vali Canbolat, incelemelerde yaptığı açıklamada, Bursa'ya kazandırılan engelsiz yaşam merkezi için Sönmez Ailesi'ne teşekkürlerini iletti.
BURSA , 26 Nisan 2019 Cuma, 17:55
Celal Sönmez Engelsiz Yaşam Merkezi gün sayıyor

Haber: Seray SAYGILIOĞLU

Hayırsever işadamı ve Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez tarafından Yunuseli Mahallesi'nde oluşturulacak Celal Sönmez Engelsiz Yaşam Merkezi'nde kafeterya, yemekhane, toplantı salonları, atölye odaları ve engelli vatandaşların yararlanabileceği yüzme havuzu bulunmakta.

Açılış için sayılı günleri kalan Celal Sönmez Engelsiz Yaşam Merkezi'nde incelemelerde bulunan Bursa Valisi Yakup Canbolat, Sönmez Ailesi'ne Bursa'ya kazandırdıkları bu önemli proje için teşekkürlerini sunarken " Engelli bireylerin eğitimlerinin sağlanması, bu kişilerin topluma kazandırılmasıyla ilgili her türlü ortamın kurulması hem devletin hem de hayırsever vatandaşların görevidir. Sönmez Ailesi'de bu görevi vazife bildiler. Bursamız'da böyle bir açık vardı. Sayın hayırsever işadamı Celal Sönmez'de önceki dönemde böyle bir taahhütde bulunmuş. Bursa'ya kazandırılmış çok güzel bir eserdir. Sönmez Ailesi'ne tüm Bursalılar adına teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR