Cem Yılmaz'dan 'Ahu Yağtu' itirafı
Cem Yılmaz, önceki akşam 11. Contemporary İstanbul’un açılışındaydı. Ünlü komedyen, eski eşi Ahu Yağtu için “Çok kıymetli bir kadın” dedi.
MAGAZİN , 04 Kasım 2016 Cuma, 21:48
Cem Yılmaz'dan 'Ahu Yağtu' itirafı
Cem Yılmaz, bu yıl 11’incisi düzenlenen Contemporary İstanbul’un açılışına katıldı. 

Şilili galeri sahibi Isabel Croxatto’dan aldığı 2 tablo Cecilia Avendano sergisinde sanatseverlerle buluşan ünlü komedyen, “Resim, heykel sergilerine gidilmeli” dedi ve ekledi:  

‘ŞİLİ’YE GİDECEĞİM’ 

“Contemporary yetkilileri benden 2 eser rica etti. Ben de arkadaşım Isabel’den satın aldığım eserlerin burada sergilenmesini kabul ettim. Bu eserler Şili’den geldi. İlk fırsatta hem arkadaşıma teşekkür etmek hem de ziyaret için Şili’ye gideceğim.” 

Oğlu Kemal’in de kendisi gibi sanata düşkün olduğunu söyleyen Yılmaz, “Kemal 3.5 yaşına kadar duvarları karalama konusunda uzmandı. Sonra evimin duvarlarındaki çerçevelerin pahalı olduğunu fark edip çizmemeye başladı. Son zamanlarda annesinin evinin duvarlarında boyama yapmasına izin veriyorum. Çünkü oğlum gibi Ahu da çok kıymetli bir kadın” dedi. 

‘20 BİN TL BORÇ İSTEYEN VAR’ 

Sinemayla ilgilenen insanlara da destek olmaya çalıştığını ve kendisine senaryo yollamaları için açtığı bir mail adresinin bulunduğunu belirten Yılmaz, “Senaryosunu yollayanlara yardımcı oluyorum ancak ‘20 bin TL borç ver de motor alayım. Dünyayı gezmek istiyorum, bana sponsor olur musun?’ şeklinde çok fantastik mail’ler de alıyorum. İnsanlar delirmişler galiba” diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR