Cem Yılmaz en çok beğendiği oyuncuyu açıkladı
Ünlü oyuncu Cem Yılmaz, sinemada 20'nci yılını kutladığı ödül töreninde en beğendiği oyuncunun Şener Şen olduğunu açıkladı.
MAGAZİN , 05 Ekim 2018 Cuma, 19:39
Cem Yılmaz en çok beğendiği oyuncuyu açıkladı

Antalya Büyükşehir Belediyesince 55'incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali'nde bu akşam sinemada 20'nci yılı nedeniyle 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' alacak olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, "Arif V 216", "Pek Yakında" filminin AKM Aspendos Salonu'ndaki gösteriminin ardından düzenlenen söyleşiye oyuncu Ozan Güven'le birlikte katıldı.

CEM'İN FAVORİSİ ŞENER ŞEN

Antalya'da söyleşiye katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendi oynadığı karakter dışında en beğendiği karakter yada oyuncunun Şener Şen'in oynadığı karakterler olduğunu belirterek, " Geçmişimizdeki kahramanda oydu. Yan rol oynadığı filmlerde biz hep Şener abiyi tutardık. Kötü adamı bu kadar eğlenceli oynayabilen az insan vardır. Ufkumuzu açan biridir."dedi.

"OZAN'DAKİ IŞIĞI O ZAMAN GÖRDÜM"

Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde seyircilerin sorularını yanıtlayan Cem Yılmaz, festivaller sayesinde sinemada beraber çalıştığı insanlarla bir araya geldiklerini kaydetti. 2002'den beri Ozan Güven'le tanışıklıklarının olduğunu dile getiren Yılmaz, " 20 yıl önce Ozan Güven'i genç bir oyuncu olarak bir işte gördüm. Parlak olduğunu o zaman görebildim. Benim yapmak istediğim işlere aynı duygularla yapabilen biri. Farklı disiplinlerde işi ciddiyete alan, işi hafiflikle alan bir arkadaşım. 2002 'de Gora'da bir araya geldik. İşi çıkış sahip şekli ile çok özel bir aktördür."dedi.

"ÖDÜL BOŞA VERİLMEDİ"

Cem Yılmaz'ın övgülerine karşısında Ozan Güven," 2002'de Türkiye'de değildim. Cem'le arkadaş olmamın sebeplerinden biri de işini ciddiye alan bir olması ve ortak akıl ile hareket eden biri olması. Ne zaman jön olarak oynamaya kalksam yine 216 yazıyor. Cem'e bu ödül boşuna verilmedi. Sette zor biridir ama film ile ilgili hazır gelirseniz zor değil ama hazır değilseniz çok zor olur. Onun setine hazır gitmek gerekiyor."ifadelerine yer verdi.

"DÜŞÜK MALİYETLİ FİLM KALİTESİZ DEĞİLDİR"

Bazı projelerinde teknik ekip bulmakta zorluk çektiğini dile getiren Cem Yılmaz, "Her seferinde sıfırdan başlıyoruz. Bu da belli kusurlara neden oluyor. Pahalı bir film yaptık ama dünya ortalaması göre pahalı değil. Ama bize göre çok pahalı. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Düşük maliyetli film kalitesiz bir film değildir."dedi.

"YOĞUN BİR CEM YILMAZ'A MARUZ KALACAKSINIZ"

Ocak ayında vizyona girecek filmleri hakkında bilgi veren Yılmaz," Ocak ayında Ozan'la filmlerimiz vizyona girecek. İki film bir seansta izleyeceksiniz. Farklı türden filmler "Kaçamak", "İki arada". Değişik seyirciyi bir araya getirme gayretindeyiz. Kara komik filmler başlığında. Yoğun bir Cem Yılmaz'a maruz kalacaksınız." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR