Cerrah doğalgaza kavuşuyor
Bursa'nın İnegöl ilçesinin Cerrah bölgesi doğalgaza kavuşuyor.
BURSA , 21 Nisan 2016 Perşembe, 13:10
Cerrah doğalgaza kavuşuyor
2016 yatırım programı hakkında İngaz Genel Müdürü Faruk Coşkun’dan bilgi alan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yenice Mahallesi’nin ardından Cerrah’ın da doğalgaz ile buluşacağını söyledi.

Aktaş’ı makamında ziyaret ederek yatırım programı hakkında bilgi veren Coşkun, “Yeniceköy Mahallesi’nde doğalgaz yatırımlarımız bütün hızıyla devam ediyor. Yeniceköy’ün birçok noktasında vatandaşlarımız artık güvenli ve temiz ısınma ihtiyaçlarını doğalgaz ile karşılıyor. Çalışmalarımızda bize her türlü yardım ve desteklerini esirgemeyen İnegöl Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

Aktaş, “2002 yılında doğalgaz ile tanışan İnegöl her geçen yıl doğalgaz hizmet ağını genişleterek hem abone sayısını, hem de hava kalitesini arttırıyor. Doğalgaz, kullanılması kolay, çevreyi kirletmeyen ve komple değerlendirildiğinde ise ucuz, temiz ve konforlu bir yakıttır. Doğalgazla bütün halkımızı buluşturmayı hedefliyoruz. İlk göreve geldiğimiz 2004 yılında abone sayımız 2 bin 490 idi. Bugün ise 55 bin 44” şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR