Cezaevinden çıkan şahıs, bebeğiyle bekleyen karısına kurşun yağdırdı!
Cezaevinden çıkan şahıs, karısına kurşun yağdırdı. Annenin kurşunlanmadan hemen önce bebeğini yere bırakması, çocuğun hayatını kurtardı.
GÜNDEM , 16 Mayıs 2019 Perşembe, 12:49
Cezaevinden çıkan şahıs, bebeğiyle bekleyen karısına kurşun yağdırdı!

Kadıköy'de cezaevinden yeni çıkan O. Ç isimli şahıs, evinin önünde eşi N.Ç'ye defalarca kurşun yağdırdı. Yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, kadının bebeği olaydan kısa bir süre önce bırakması, çocuğun hayatını kurtardı. Şahsın eşine kurşun yağdırdığı anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

BEBEĞİYLE BEKLEYEN EŞİNİ KURŞUNLADI

Olay Kadıköy'de dün akşam saat 21.00 sıralarında meydana geldi. İki çocuk annesi N.Ç, evinin önünde bebeğiyle duruyordu. Bu sırada iddiaya göre hapisten yeni çıkan eşi O.Ç., eşiyle tartışmaya başladı. O.Ç belinden çıkardığı silah ile eşine kurşun yağdırdı.

TALİHSİZ KADIN KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI

Bacaklarından yaralanan genç kadın kanlar içinde yere yığılırken, kadının bebeği olaydan kısa bir süre önce bırakması çocuğun hayatını kurtardı. Karısını vuran saldırgan daha sonra aracına binerek hızla olay yerinden kaçtı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralanan talihsiz adın olay yerindeki kişilerin yardımı ile Göztepe SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. İlk müdahalenin ardından ameliyata alınan yaralının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Öte yandan polis olay yerinden araçla kaçan saldırganı her yerde arıyor.

KARISINA KURŞUN YAĞDIRDIKTAN SONRA ARABAYA BİNİP KAÇTI

Görgü tanıklarının ifadesine göre, olay iftar saatinden sonra oldu. Tanığın ifadesine göre, ''Anladığım kadarıyla kocasıyla arasında olan bir husumetten dolayı, belden aşağı mermiler yemiş durumundaydı. Biz geldik müdahale ettik ayağını falan kemerle sıktık. Tabi bu sırada vuran o kişi arabaya binip gitti, kadının akrabası geldi arabayla hastaneye götürdü" dedi.

Öte yandan şahsın eşine kurşun yağdırdığı anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR