Ciciş Esra, ünlü futbolcuyla fotoğraf çektirmek isteyince...
Galatasaraylı Garry Rodrigues önceki akşam bir arkadaşıyla Etiler Nusret'teydi. Bir süre sonra Esra-Ceyda Ersoy kardeşler ile model Yağmur Aktaş, hep beraber fotoğraf çektirme talebiyle ünlü futbolcunun yanına gitti.
MAGAZİN , 14 Nisan 2018 Cumartesi, 14:21
Ciciş Esra, ünlü futbolcuyla fotoğraf çektirmek isteyince...

Ricayı geri çevirmek istemeyen ünlü futbolcu, Ersoy kardeşler "Burada ışık iyi değil, dışarıda çektirelim mi?" deyince masadan kalktı. Ancak kapıda habercileri görünce dışarı çıkmaktan vazgeçti. "Fotoğraf çektirmek istemiyorum" diyen, yemeği de yarıda bırakan Garry Rodrigues, Ersoy kardeşler ve Aktaş'la görüntülenmemek için arka kapıya yöneldi.

Hürriyet'in haberine göre; VIP aracına bineceği sırada flaşlar patlayınca sinirlenen futbolcu, "Ben ünlü değilim. Gidin Nusret'i çekin" diye tepki gösterdi. Arkadaşı da o sırada kameralara hamle yaparak görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.

Kardeşi Ceyda ve arkadaşı Yağmur Aktaş'la birlikte restorandan ayrılan Esra Ersoy, otomobile doğru yürürken dengesini kaybedip düştü.

Mekan çalışanlarının yardımıyla ayağa kalkan Ersoy, "Beni rezil etmeyin. Arkadaşımız gidiyor, ona yetişelim derken düştüm" dedi.

Haberlerin ardından, Esra-Ceyda Ersoy kardeşler sosyal medya hesabından 'Galatasaray'da futbolcu olduğunu bilmiyorduk. O bizimle fotoğraf çektirmek istedi.' açıklamasını yaptı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR