Cihanspor sezonu açtı - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Cihanspor sezonu açtı
1968 yılından bugüne amatör olarak gençlere hizmet etmeyi ilke edinen Cihanspor Kulübü, yeni sezonu tüm sporcularının ve semt halkının katıldığı organizasyonla açtı.
BURSA'DA SPOR , 05 Ekim 2017 Perşembe, 07:30
Cihanspor sezonu açtı

DÜNDAR'A TEŞEKKÜR

BURSA Cihanspor'da futbol okulu, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17, U-19 ve A takım sporcularının katılımı ile önceki gün sezon açılış töreni gerçekleştirildi. Törende açılış konuşmasını yapan Yeşil Beyazlıların Başkanı Ahmet İzmirli, tüm sporculara yeni sezonda başarı diledi. İzmirli, "Öncelikle tüm sporcularımıza başarılar dilerim. Umarım bu sezon kulübümüz için güzel geçecek. Sportif anlamda başarının yanı sıra bizim için inşallah sakatlığın olmadığı ve centilmence geçen bir sezon olur. Bize böyle güzel bir tesis kazandıran Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'a teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

250 LİSANSLI SPORCU

Cihanspor Kulübü Başkanı'nın ardından söz alan Başkan Yardımcısı Ahmet Emir ise yaptığı konuşmada, "Gençlere ve gençliğe hizmet etmeyi kendimize görev edinmiş bir kulübüz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim" ilkesi doğrultusunda çalışmalarımızı yaygınlaştırarak devam ettirmek en büyük hedefimiz. Şu anda kulüp bünyemizde 250 lisanslı sporcumuz bulunuyor ve U-15 yaş hariç tüm gruplarımız elit liglerde mücadele ediyor" şeklinde konuştu. Gerçekleştirilen tören konuşmaların ardından, kurban kesimi ve yapılan dualar ile son buldu.


​​​​​​​

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR