Çırılçıplak soyunup sokak ortasında...
Manisa Emniyet Müdürlüğü şehirdeki MOBESE kameralarına yansıyan ilginç kaza ve görüntüleri paylaştı.
GÜNDEM , 01 Mart 2015 Pazar, 13:38
Çırılçıplak soyunup sokak ortasında...
Birçok kazanın yer aldığı görüntülerde şehrin en işlek caddelerinden birinin yanında bulunan halka açık çeşmede bir vatandaşın çıplak yıkanması dikkat çekti. 

Dikkatsizlik ve sürücü hatalarının neden olduğu birçok kaza MOBESE kameralarına yansıdı. Kazaların hepsi sürücü hatalarından kaynaklanırken, motosikletli sürücülerin neden olduğu kazalar dikkat çekti. Kavşağı alamayarak park etmiş araçlara çarpanlar, kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarpanlar, hatalı dönüşler kazaların birinci nedeni olurken, MOBESE kameraları çok ilginç bir görüntüyü de saniye saniye kaydetti.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki İbrahim Gökçen ve Doğu Caddesinin kesiştiği noktada bulunan Ulupark’ın yola bakan cephesindeki bir çeşmenin içine giren şahsın anadan doğma yıkanması saniye saniye kaydedildi. Evsiz olduğu öğrenilen şahsın çeşmedeki banyo keyfi ise vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen bir polis memurunun müdahalesi ile sona erdi. Çıplak vatandaşı uyaran polis memuru vatandaşı üstünü giymeye ikna ederek olay yerinden uzaklaşmasını sağladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR