Çocukluk arkadaşının karısıyla gece boyu eğlenip...
ANTALYA'da çocukluk arkadaşının eşi Songül G. ile gece boyunca eğlendikten sonra sabaha karşı falezlere gelen 40 yaşındaki Yasin S., indiği kayaklıklardan çıkmaya çalışırken dengesini yitirince 20 metre yükseklikten düştü. Ağır yaralanan Yasin S., kısa süre sonra öldü.
GÜNDEM , 17 Haziran 2014 Salı, 13:55
Çocukluk arkadaşının karısıyla gece boyu eğlenip...

Olay, Antalya'nın Muratpaşa İlçesi, Yeşilbahçe Mahallesi'nde bulunan Falez Parkı'nda meydana geldi. Eşi ile araları bir süreden bu yana açık olan 20 yaşındaki Songül G., eşinin çocukluk arkadaşı Yasin S. ile gece boyunca gezdi. bugün saat 05.20 sıralarında Falez Parkı'nda kayalıklardan inen Yasin S. ile Songül G., bir süre burada kaldıktan sonra yukarı çıkmaya karar verdi.

Songül G. ve Yasin S., indikleri yerden yukarı çıkmaya çalıştı. Yasin S., ayağı kayınca 20 metre yükseklikten kayalıklara düştü. Baş ve ayağından aldığı darbelerle ağır yaralanan Yasin S., öldü. Yapılan ihbarı üzerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yukarıdan yapılan çalışmalar sonuç vermeyince deniz polisinden yardım istendi.  İtfaiyenin kayalıklardan güçlükle çıkardığı Yasin S.'nin cesedi, botla Yat Limanı'na çıkarıldı.

Olay yeri ve Yat Limanı'nda yapılan inceleme ardından talihsiz adamın cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken olay anında yanında bulunan Songül G., ifadesine başvurulmak üzere Demircikara Polis Merkezi'ne götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR