Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete anket göndermesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Büyük Sivas Buluşması'nda konuştu. Erdoğan, "Muhalefet sabah akşam bir başka anket firmasıyla seçim falı açarken, biz haftanın 7 günü sahadayız, sokaktayız, insanımızın arasındayız." dedi.
GÜNDEM , 12 Mart 2019 Salı, 21:35
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete anket göndermesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Muhalefet sabah akşam bir başka anket firmasıyla seçim falı açarken, biz haftanın 7 günü sahadayız, sokaktayız, insanımızın arasındayız.

31 Mart ülkemizin en önemli seçimlerinden biridir. Bu oyunu 31 Mart'ta bozmamız lazım.

Kameralar önünde, inancıyla, değerleriyle, Mukaddes Kitabıyla dalga geçilenler, 31 Mart'ta sandığın gelmesini bekliyor.

Muhalefet ne kadar önemsiz hale getirmeye çalışsa da 31 Mart ülkemizin en önemli seçimlerinden biridir. Bu seçimler siyaset mühendislikleriyle ülkemizi dizayna yeltenenlerle hesaplaşma seçimidir. Bu seçimler, bölücülerle anlaşıp milli iradeye pusu kuranlarla hesaplaşma seçimidir

Seçime 19 gün var. Sandıklara sahip çıkılması lazım. Sandıklara, 15 Temmuz gecesi canları pahasına iradesine leke sürdürmeyen serdengeçtiler için koşacağız.

İşi saptırdılar. Ben HDP'ye oy verenlere terörist demedim, oy verilenlere dedim.

(Sezai Temelli) Bu adam terörist. Şimdi işi saptırdılar ne diyorlar; 'Cumhurbaşkanı HDP'ye oy verenlere terörist diyor.' Ya bunlar sahtekar. Ben HDP'ye oy verenlere bugüne kadar terörist demedim, oy verilenlere terörist diyorum. Kim onlar? İşte bu.

CHP zihniyetinin Türkiye'yi yasaklarla yolsuzluklarla yoksullukla dolu o eski karanlık günlerine tekrar döndürmesine izin vermeyeceğiz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR