Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şehir merkezine girişi sırasında atlı cirit ekipleri de eşlik ettiERZURUM - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum İl Danışma Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Fuar Alanı ile MNG Alışveriş ve Yaşam
GÜNDEM , 30 Eylül 2017 Cumartesi, 14:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şehir merkezine girişi sırasında atlı cirit ekipleri de eşlik etti
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum İl Danışma Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Fuar Alanı ile MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin açılış törenine katılmak üzere Erzurum'a geldi.
Erzurum Havalimanında protokol ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoğun güvenlik önlemleri altında buradan otobüsle İl Danışma Toplantısına katılmak üzere Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezine hareket etti.
Erdoğan yol boyunca kendisine sevgi gösterilerinde bulunan Erzurumluları selamladı. Otobüsten inerek vatandaşlarla kucaklaşan Erdoğan'a sevgi seli yaşandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şehir merkezine girişi sırasında atlı cirit ekipleri de eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan otobüsün içerisinden atlı ciritçileri selamladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR