Cumhuriyet için kulaç attılar
Cumhuriyet Kupası'nda 26 madalya kazanan sporcuları kutlayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Amatör sporlardaki desteğimizin karşılığını almaya devam ediyoruz” dedi.
BURSA'DA SPOR , 09 Kasım 2016 Çarşamba, 05:43
Cumhuriyet için kulaç attılar
Sporun her branşında yaptığı yatırımlarla amatör sporun merkezi hedefine emin adımlarla ilerleyen Yıldırım Belediyesi, yerel organizasyonlardaki başarılarına yenisini ekledi. 29-30 Ekim tarihlerinde düzenlenen ve 9 kulübün katılığı Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışları’nda mücadele eden Yıldırım Belediye Spor Kulübü yüzme takımı, 8 altın, 3 gümüş, 15 bronz olmak üzere toplamda 26 madalya kazanarak üçüncülük kürsüsünün sahibi oldu.

EDEBALİ TEBRİK ETTİ 

Yurtiçi ve yurtdışı başarıların yanı sıra il çapında düzenlenen turnuvalarda da başarı çıtalarını her geçen gün yükseltmeye devam ettiklerini belirten Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Amatör sporlardaki desteğimizin karşılığını kupa ve madalyalarla toplamaya devam ediyoruz. Yıldırım’ın adını her platformda duyuran sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR