Damat dehşeti! Kayınpederini öldürüp eşini yaraladı
Kırıkkale'de temizlik işçisi olarak çalışan 30 yaşındaki Ali Aktaş, boşanma davaları süren, 5 aydır ayrı yaşadığı eşi Gülseren A. ile fırın işleten kayınpederi Erdoğan Tekin'e kurşun yağdırdı. Kayınpederi olay yerinde can veririken, 2 çocuk annesi genç kadın ise yaşam mücadelesi veriyor.
GÜNDEM , 04 Kasım 2014 Salı, 18:39
Damat dehşeti! Kayınpederini öldürüp eşini yaraladı
Olay, bugün 14.45 sıralarında Çallıöz Mahallesi, 11'inci Sokak üzerinde bulunan Şehitler İlköğretim Okulu önünde meydana geldi. Ekmek fırını işleten Erdoğan Tekin, eşiyle karşılıklı boşanma davası açtıktan sonra 5 aydır yanında kalan kızı Gülseren A.'la birlikte otomobiliyle torununu almak üzere ilkokulun önüne gitti. 

Bu sırada okulun önüne gelen temizlik firmasında işçi olarak çalışan Ali Aktaş, ruhsatsız tabancasını çıkarıp, çocuğunun çıkmasını otomobilin içinde bekleyen kayınpederi Erdoğan Tekin ile eşi Gülseren A.'ya kurşun yağdırdı. 

Ali Aktaş'ın tabancasından çıkan 7 kurşundan 3'ü, sürücü koltuğunda oturan Erdoğan Tekin'in göğsüne, sağ kasığına ve ayağına isabet etti. Tekin olay yerinde yaşamını yitirdi. Otomobilin arka koltuğunda oturan Gülseren A. ise kasığına isabet eden tek kurşunla ağır yaralandı. Ali Aktaş, saldırı sonrası olay yerinden kaçarken, Gülseren A., çevredekilerin ihbarıyla gelen ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

EŞİNİ KAYBETTİ KIZI YAŞAM SAVAŞI VERİYOR...

Polis ekipleri, cinayet sonrası sokağı trafiğe kapatırken, güvenlik çemberi oluşturdu. Bu sırada olay yerine gelen Erdoğan Tekin'nin eşi Handan Tekin sinir krizi geçirince, o da başka bir ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Polis ekiplerince yapılan çalışma sonucu saldırgan Ali Aktaş, Kırıkkale'nin Keskin İlçesi'nde suç aleti ruhsatsız tabanca ile yakaladı. Gözaltına alınan Ali Aktaş, sorgulanmak üzere Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR