Daum yıllar sonra günah çıkardı
Bursaspor eski teknik direktörü Christoph Daum yıllar sonra Pablo Martin Batalla'nın Yeşil Beyazlı takımdan ayrılışıyla ilgili konuştu.
BURSASPOR , 31 Ocak 2018 Çarşamba, 11:49
Daum yıllar sonra günah çıkardı

Daum, yayıncı kuruluşta katıldığı programda Batalla hakkında yöneltilen 'Ya ben ya Batalla şeklinde bir ifadeniz oldu mu?' sorusunu yanıtladı. Alman teknik adam, "Ben hiçbir zaman böyle bir şey söylemedim. Batalla'nın menajeriyle görüştüm. 'Neden devam edemeyiz?' diye sordum ona. Sorunun nereden çıktığını ona sormak gerekir. Ben de merak ediyorum ve açıkçası bu konuyu onunla konuşmak isterdim. Bu devirde oyuncuların gücü çok fazla. Bu sadece Türkiye ile ilgili değil. Avrupa'da da oyuncuların gücü çok fazla. Dembele, Mkhitaryan, Aubameyang gibi örnekler var önümüzde. Herkes kontratına sadık bir şekilde çalışmıyor. Batalla ile ilgili elimizden gelen her şeyi yönetim ve teknik ekip olarak yapmıştık. Kendisi devam etmek istemedi. Karar tamamen ona aitti.

Aramızda geçenleri burada anlatmam doğru olmaz ancak, oyuncu bana sorunları konusunda yardımcı olamayacağımı söyledi" diye konuştu. Christoph Daum ayrıca Bursaspor'da çalıştığı dönemde Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun'u transfer etmek istediğini de dile getirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR